KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 12771483
nr 1277 1483
Grafiska blad
2 st, ramens innermått: 50x37 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:11:15
100 kr
150 kr
400 kr